لوگو دکتر حامد بصیرزاده
Rating is disabled

بهترین دکتر ایمپلنت دندان در یوسف آباد

ایمپلنت دندان به عنوان یکی از بهترین راه حل ها برای جایگزین کردن دندان های از دست رفته شناخته می شود. متخصص ایمپلنت باید دانش کافی در زمینه ساختار فک و رگهای عصبی داشته باشد تا هنگام کاشت دندان به اعصاب و رگ های دندان آسیب نرساند. بنابراین انتخاب بهترین دکتر ایمپلنت دندان یکی از اولین قدم های انجام این روش می باشد. ما در این مقاله قصد داریم توضیحاتی در ارتباط با ایمپلنت دندان و هم چنین روش های انجام آن و معیارهای انتخاب بهترین دکتر ایمپلنت دندان در تهران ارائه دهیم.

جراحی ایمپلنت دندان

جراحی ایمپلنت دندان تا حد زیادی به نوع ایمپلنت و وضعیت استخوان فک بستگی دارد. این جراحی به دلیل حساسیت و ظرافتی که دارد باید توسط بهترین دکتر ایمپلنت دندان در تهران صورت گیرد و به روش های مختلفی قابل انجام می باشد. مزیت اصلی ایمپلنت دندان پشتیبانی محکم از دندان های جدید می باشد. فرآیند ترمیم استخوان در اطراف ایمپلنت به زمان نیاز دارد و در صورتی که توسط بهترین دکتر ایمپلنت دندان در تهران صورت گرفته باشد این فرآیند با کم ترین درد و عارضه صورت خواهد گرفت.

بیشتر بخوانید: ویژگی های بهترین دکتر لمینیت در تهران

ویژگی های بهترین دکتر ایمپلنت دندان در تهران

همانگونه که خاطر نشان شد فرآیند ایمپلنت یک امر تخصصی و حساس می باشد و در صورتی که پزشک، دانش کافی در زمینه آناتومی فک و دهان و هم چنین کاشت دندان نداشته باشد ممکن است فرآیند درمانی با شکست مواجه شده و یا خطرات و عوارضی متوجه بیمار شود. از این رو انتخاب بهترین دکتر ایمپلنت دندان در تهران یکی از اصلی ترین مراحل کاشت دندان می باشد. بهترین دکتر ایمپلنت دندان در یوسف آباد باید دارای ویژگی های زیر باشد:

معاینات فک و دندان قبل از جراحی ایمپلنت به طور کامل توسط پزشک بررسی شود.
مهارت کافی در زمینه ی کاشت دندان داشته و توانایی برطرف کردن مشکلات مربوط به ایمپلنت را داشته باشد.
جراح ایمپلنت هنگامی که پایه های ایمپلنت را در فک بالا قرار می دهد باید مراقب حفره های سینوسی بیمار باشد. در صورتی که جراح مهارت کافی نداشته باشد ممکن است حفره های سینوسی بیرون زده شوند.
 • معاینات فک و دندان قبل از جراحی ایمپلنت به طور کامل توسط پزشک بررسی شود.
 • مهارت کافی در زمینه ی کاشت دندان داشته و توانایی برطرف کردن مشکلات مربوط به ایمپلنت را داشته باشد.
 • جراح ایمپلنت هنگامی که پایه های ایمپلنت را در فک بالا قرار می دهد باید مراقب حفره های سینوسی بیمار باشد. در صورتی که جراح مهارت کافی نداشته باشد ممکن است حفره های سینوسی بیرون زده شوند.
 • هرگونه عفونت و التهاب در لثه ی بیمار مورد بررسی قرار داده می شود و لازم است بیمار قبل از جراحی ایمپلنت، بیماری لثه را درمان کند.
 • مهارت ارتباط با بیمار و رفع نگرانی های پروسه ی ایمپلنت نیز یکی دیگر از ویژگی های بهترین دکتر ایمپلنت در تهران می باشد. پزشک باید با بیمار ارتباط برقرار کرده و به گونه ای بیمار باید به پزشک خود اعتماد کافی داشته باشد و در صورتیکه بیماری خاص یا داروی خاصی مصرف می کند به پزشک خود اطلاع دهد.
 • در صورتیکه بیمار نیاز به پیوند استخوان فک داشته باشد بهترین دکتر ایمپلنت در تهران بایستی از عکس رادیولوژی بیمار متوجه این امر شود. جراحی پیوند استخوان به دو روش لیفت سینوس و  افزایش ریج قابل انجام می باشد.
 • جراحی ایمپلنت عموما به روش بی حسی موضعی انجام می شود و یکی از نگرانی های بیماران درد حین جراحی می باشد بهترین دکتر ایمپلنت در تهران باید توانایی کنترل درد و بی قراری های بیمار حین جراحی را داشته باشد.
 • خونریزی در حین جراحی یک امر طبیعی بوده و بهترین دکتر ایمپلنت در تهران باید قبل از انجام جراحی هر گونه بیماری مربوط به لخته نشدن خون و یا کمبود ویتامین K را بررسی کند.
 • کاشت اباتمنت در لثه مهم ترین مرحله جراحی ایمپلنت می باشد. بهترین دکتر ایمپلنت در تهران باید پایه تیتانیومی را به نحوی در داخل لثه قرار دهد که به خوبی با استخوان فک پیوند بخورد. تنظیم فاصله ی اباتمنت از استخوان فک در فرآیند بهبودی و ترمیم موثر است .

زمان مراجعه به بهترین دکتر ایمپلنت در تهران 

برای طول عمر و ماندگاری بیشتر ایمپلنت ها و همینطور نتیجه رضایت بخش آن باید به بهترین دکتر ایمپلنت مراجعه کنید. مواقعی که باید برای ایمپلنت به بهترین دندانپزشک زیبایی در تهران مراجعه کنید را بررسی خواهیم کرد. 

 • در صورتی که یک یا چند دندان خود را از دست داده اید. 
 • استخوان فک سالم و بدون بیماری باشد. 
 • افراد دارای عفونت و آبسه لثه نشده باشند. 
 • بافت دهان بدون بیماری و سالم باشد. 

نحوه انتخاب بهترین متخصص ایمپلنت در تهران 

برای انتخاب بهترین دندانپزشک ایمپلنت باید موارد زیادی را مدنظر قرار داد که در ادامه این موارد را به شما معرفی کرده تا اهنمایی برای انتخاب دکتر ایمپلنت برای شما باشد. 

برای انتخاب بهترین دندانپزشک ایمپلنت باید موارد زیادی را مدنظر قرار داد که در ادامه این موارد را به شما معرفی کرده تا اهنمایی برای انتخاب دکتر ایمپلنت برای شما باشد. 

سابقه خوب و تجربه بالای دندانپزشک 

هر چه تجربه و سابقه کاری دندانپزشک در این حوزه بیشتر باشد، برای انجام ایمپلنت فرد مناسب تری می باشد. بنابراین برای انتخاب متخصص ایمپلنت در ابتدا باید درباره ی سوابق کاری و تجربه وی تحقیق کنید. 

مراجعه به دندانپزشکی و مصاحبه با متخصص ایمپلنت 

یکی دیگر از روش های انتخاب بهترین دکتر ایمپلنت در تهران مراجعه حضوری به مطب و آشنایی با نحوه برخورد پرسنل و خود دندانپزشک و همینطور صبر و حوصله وی می باشد تا بهتر بتوانید تصمیم بگیرید. 

پرس و جو از آشنایان و دوستان 

می توان برای انتخاب دندانپزشک ایمپلنت از دوستان و آشنایانی که این روش را با دندانپزشک مورد نظر شما انجام داده اند، پرس و جو کرده و با مشاهده دندان های آن ها و همینطور میزان رضایتشان بهتر تصمیم گیری کرد. 

مشاهده نمونه کارها در شبکه های اجتماعی 

یکی دیگر از روش های اتنتخاب بهترین متخصص ایمپلنت، مشاهده نمونه کارهای وی در شبکه های اجتماعی از قبیل اینستاگرام و سایت می باشد تا بهتر بتوان تصمیم گرفت. 

سخن پایانی

این مقاله برای آشنایی بیشتر شما با ایمپلنت دندان و همچنین راهنمایی شما برای انتخاب بهترین دکتر ایمپلنت دندان فراهم شده است. از آنجایی که ایمپلنت دندان برای جایگزینی دندان های از دست رفته به کار برده می شود و در زیبایی بیشتر دندان ها و لبخند افراد تاثیر به سزایی دارد ، بنابراین باید برای انجام آن به بهترین دکتر ایمپلنت دندان در تهران، دکتر حامد بصیرزاده مراجعه کرده تا بهترین نتیجه را از آن بگیرید.

عکس دکتر

دکتر حامد بصیرزاده

دکتر حامد بصیرزاده ( متخصص دندانپزشکی) هستم. حدود 10 سال مشغول به فعالیت در حوزه دندانپزشکی هستم، که از این 10 سال حدود 3 سال سابقه فعالیت در کشور روسیه سفید را دارم. از سال 1395 نیز مشغول به فعالیت در زمینه درمانی و زیبایی دندانپزشکی هستم. ما در کلینیک خود با تکیه بر دانش روز دنیا و استفاده از تجهیزات مدرن و نوین آماده ی ارائه ی خدمات در همه زمینه ها اعم از زیبایی و درمانی می باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *