لوگو دکتر حامد بصیرزاده
Rating is disabled

دندانپزشک زیبایی در یوسف آباد

یکی از مهم ترین اعضای بدن، دندان ها بوده که حفظ سلامت و زیبایی آن ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. یکی از عواملی که منجر به زیباتر شدن چهره افراد و همینطور افزایش اعتماد به نفس آن ها می شود، لبخند زیبا و دندان های زیبا می باشد. بسیاری از افراد به دلیل داشتن دندان های نامرتب و بد رنگ در هنگام حرف زدن و لبخند زدن دهان خود را می پوشانند، که امروزه روش های بسیار زیادی برای رفع این مشکل و زیباسازی لبخند وجود دارد، تنها کافیست که افراد برای داشتن لبخند و دندان های زیبا و جذاب به دندانپزشک زیبایی در یوسف آباد مراجعه کنند.  

یکی از مهم ترین اعضای بدن، دندان ها بوده که حفظ سلامت و زیبایی آن ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. یکی از عواملی که منجر به زیباتر شدن چهره افراد و همینطور افزایش اعتماد به نفس آن ها می شود، لبخند زیبا و دندان های زیبا می باشد. بسیاری از افراد به دلیل داشتن دندان های نامرتب و بد رنگ در هنگام حرف زدن و لبخند زدن دهان خود را می پوشانند، که امروزه روش های بسیار زیادی برای رفع این مشکل و زیباسازی لبخند وجود دارد، تنها کافیست که افراد برای داشتن لبخند و دندان های زیبا و جذاب به بهترین دندانپزشک زیبایی مراجعه کنند.  

در این مقاله به بررسی روش های زیباسازی لبخند و همینطور ویژگی هایدندانپزشک زیبایی در یوسف آباد خواهیم پرداخت. 

نگاهی سریع به خدمات بهترین دندانپزشک زیبایی

مواردتوضیحات
تخصصدندانپزشک زیبایی و ترمیمی
خدمات زیباییکامپوزیت دندان
ایمپلنت دندان
لمینیت دندان
ارتودنسی دندان
بلیچینگ دندان
موقعیت مکانیتهران-یوسف آباد-خیابان اسدآبادی-کوچه 7-پلاک 31-واحد 1
ساعت کاریهمه روزه صبح ها از ساعت 10 صبح تا 13 ظهر
و عصرها از ساعت 14 تا 20

تاریخچه دندانپزشکی زیبایی 

دندانپزشکی در ایران جزو کهن ترین دست آوردهای بشر می باشد که با گذشت زمان با پژوهش های دانشمندان پیشرفت کرده و شکل گرفته است. دندانپزشکی تا مدت های طولانی جزئی از علم پزشکی محسوب می شد و افرادی که در این رشته کار می کردند به نام دندان ساز شناخته می شدند که دانش کافی و امکاناتی در این حوزه نداشته و فعالیت آن ها محدود و بسیار ابتدایی بود. 

در آن زمان ها اگر فردی دچار دندان درد می شد تنها راه چاره برای درمان آن را کشیدن دندان می دانستند و همین امر موجب از بین رفتن دندان های آن ها یکی پس از دیگری میشد که این امر منجر به ایجاد مشکلاتی در جویدن غذا می شد و باید برای رفع آن دندان جایگزین ساخته می شد. به همین دلیل بود که افرادی که در این حوزه کار می کردند به نام دندان ساز شناخته شدند. 

هم چنین در آن زمان ها تعداد معدودی از افراد به دندان پزشک تحصیل کرده دسترسی داشتند و مابقی افراد کارهای مرتبط با دندان های خود را توسط دلاکان، سلمانی ها و … انجام می دادند. 

 با گذشت یک دهه قبل از تاسیس اولین دانشگاه در ایران، چهار دندانپزشک در سال 1303 شمسی از سایر کشورها در ایران مشغول به کار شدند. که دکتر آرتین استپانیان، دکتر فالک کوش ملچارسکی و دکتر آتکین اشتومپ دندانپزشک های خارجی بودند که در ایران مشغول به کار شدند و دکتر محسن سیاح اولین دندانپزشک ایرانی بود که پس از گذراندن دوره های تحصیلی خود در لوزان، پاریس و فرانکفورت با مدرک دکترای دندانپزشکی در سال 1306 به ایران بازگشت و حدود 24 سال ریاست دانشگاه تهران را بر عهده داشت. 

زیباسازی و معالجه دندان ها در طول تاریخ بیشتر تمدن ها از اهمیت بالایی برخوردار بوده و نسبت به آن توجه خاصی داشته اند، به طور مثال در چند هزار سال پیش برای تزئین دندان ها از سنگ های قیمتی استفاده می شد. 

هدف از دندانپزشکی زیبایی پیوند میان علم و هنر بوده و هم چنین نیازهای درمانی و زیبایی بیماران نیز برطرف خواهد شد. و بدیهی است که برای به دست آوردن نتایج دلخواه باید به بهترین دندانپزشک زیبایی مراجعه کرد. 

آناتومی دندان 

دندان ها بخش کوچیکی از آناتومی بدن بوده که تاثیر به سزایی در غذا خوردن، صحبت کردن و … خواهد داشت. 

دندان های به طور معمول از دو بخش اصلی تاج و ریشه تشکیل شده اند که این دو در محل گردن دندان که در زیر خط لثه قرار دارد به هم خواهد رسید. 

آناتومی دندان
تاج
گردن
ریشه
مینا
عاج
پالپ
لثه
کانال ریشه
استخوان
سمنتوم
عصب و عروق خونی

که در ادامه به بررسی آناتومی دندان خواهیم پرداخت. 

تاج 

تاج دندان بخش قابل مشاهده در دندان و بالای لثه بوده که از مینا، عاج و پالپ تشکیل شده است. تاج ها به مرور زمان دچار تغییرات زیادی از قبیل سایش، بلند شدن و پوسیدگی خواهند شد. 

ریشه 

یکی از بخش های اصلی که در لثه قرار گرفته است، ریشه می باشد که به وسیله بافت های همبند خاصی به نام رباط لثه ای به استخوان فک متصل شده است. هر دندان دارای یک یا چند ریشه می باشد که دندان های جلویی به طور معمول یک ریشه و دندان های آسیاب دو، سه و یا تعداد بیشتری ریشه خواهند داشت. ریشه ها دارای سمنتوم و رباط یا غشاء پریودنتال می باشد. 

کاندیدای مناسب برای مراجعه به دندانپزشک زیبایی 

 • افراد دارای دندان های زرد و بدرنگ 
 • افراد دارای دندان های نامرتب و فاصله دار 
 • افراد دارای یک یا تعدادی دندان های از دست رفته 
 • افراد دارای دندان های کوتاه و یا بلند 
 • افراد دارای دندان های شکسته 
 • افرادی که خواهان تغییر شکل و فرم دندان هایشان هستند. 

آیا من نیاز به مراجعه به دندانپزشکی زیبایی دارم؟

آزمون دندانپزشکی زیبایی

آیا دارای دندان های زرد و بد رنگی هستید؟

آیا دارای دندان های نامرتبی هستید؟

آیا یک یا تعدادی از دندان های خود را از دست داده اید؟

آیا بین دندان های شما فاصله وجود دارد؟

0%

خدمات رایج بهترین دندانپزشک زیبایی در یوسف آباد

برای اصلاح مشکلات و نواقص دندانی از زردی و بد رنگی دندان ها تا نامرتب بودن و فاصله دار بودن دندان ها روش های مختلفی نظیر لمینیت دندان، کامپوزیت، ایمپلنت، بلیچینگ و ارتودنسی وجود دارد، برای زیباسازی دندان ها و همینطور اصلاح طرح لبخند، دندانپزشک ابتدا دندان های فرد را برای بررسی عدم وجود مشکلی در آن ها چک کرده و سپس اقدام به زیباسازی آن ها بکند. 

خدمات درمانی و زیبایی دکتر حامد بصیرزاده

کلینیک دندانپزشکی دکتر حامد بصیرزاده

در ادامه رایج ترین و پر کاربردترین این روش ها را بررسی خواهیم کرد. 

کامپوزیت دندان 

یکی از روش هایی که برای اصلاح طرح لبخند و تغییر رنگ دندان ها مورد استفاده قرار می گیرد، کامپوزیت می باشد، کامپوزیت ها در رنگ ها و برندها و کیفیت های مختلف وجود داشته که با توجه به سلیقه و انتخاب افراد استفاده خواهند شد. برای انجام این روش دندانپزشک زیبایی در یوسف آباد از ماده ای خمیری شکل برای پر کردن دندان ها استفاده خواهد کرد که این ماده توسط یک قلم مخصوص بر روی دندان هایی گذاشته خواهد شد، و در نهایت پس از فرم دهی و شکل دهی توسط نور آبی سفت خواهند شد. 

یکی از روش هایی که برای اصلاح طرح لبخند و تغییر رنگ دندان ها مورد استفاده قرار می گیرد، کامپوزیت می باشد، کامپوزیت ها در رنگ ها و برندها و کیفیت های مختلف وجود داشته که با توجه به سلیقه و انتخاب افراد استفاده خواهند شد. برای انجام این روش بهترین دندانپزشک زیبایی از ماده ای خمیری شکل برای پر کردن دندان ها استفاده خواهد کرد که این ماده توسط یک قلم مخصوص بر روی دندان هایی گذاشته خواهد شد، و در نهایت پس از فرم دهی و شکل دهی توسط نور آبی سفت خواهند شد. 

لمینیت دندان 

از این روش برای از بین بردن ترک خوردگی، شکستگی، زردی و کجی دندان ها استفاده می شود. تنها باید به این نکته توجه داشت که قبل از انجام لمینیت دندان باید تمام مشکلات دهان و دندان ها از جمله عفونت لثه و …. برطرف شود.  

برای انجام این روش ابتدا از دندان ها توسط بهترین دندانپزشک زیبایی در یوسف آباد قالبی تهیه شده و این قالب برای ساخت به آزمایشگاه فرستاده شده و پس از آماده شدن بر روی دندان ها چسبیده خواهند شد. 

از این روش برای از بین بردن ترک خوردگی، شکستگی، زردی و کچی دندان ها استفاده می شود. تنها باید به این نکته توجه داشت که قبل از انجام لمینیت دندان باید تملم مشکلات دهان و دندان ها از جمله عفونت لثه و …. برطرف شود.  

لمینیت ها انواع مختلفی نظیر لمینیت سرامیکی و کامپوزیتی دارند که باید به این موضوع اشاره کرد که لمینیت های سرامیکی از طول عمر و مقاومت کمتری برخوردار می باشند. 

نحوه انجام لمینیت دندان

مرحله اول

مرحله دوم

مرحله سوم

مرحله چهارم


بلیچینگ دندان 

این روش بیشتر برای دندان هایی که بر اثر مصرف بیش از حد خوراکی و نوشیدنی های رنگ دار مانند چای، قهوه و… تغییر رنگ داده اند، مورد استفاده قرار می گیرد.  

برای انجام این روش حتما باید لثه ها از وضعیت خوبی برخوردار باشند، و بلیچینگ دندان در مطب توسط مواد شیمیایی با غلظت بالا و لیزر انجام خواهد شد. این روش دائمی نبوده و باید هر چند وقت یکبار دوباره تمدید شود چرا که دندان ها دوباره تغییر رنگ خواهند داد. 

این روش بیشتر برای دندان هایی که بر اثر مصرف بیش از حد خوراکی و نوشیدنی های رنگ دار مانند چای، قهوه و... تغییر رنگ داده اند، مورد استفاده قرار می گیرد.  

با پیشرفت تکنولوژی لیزر در این حوزه زیبایی اختراع شد که با استفاده از آن می توان زمان درمان را کاهش داد. 


ایمپلنت دندان 

این روش برای افرادی که تعدادی از دندان های خود را از دست داده اند، کاربرد دارد. ایمپلنت ها یک میله کوچک پیچی شکل بوده که توسط بهترین دندانپزشک ایمپلنت توسط عمل جراحی داخل استخوان فک جای گذاری شده و سپس روکش و تاج دندان بر روی آن قرار می گیرد. از مزیت های این روش می توان به ماندگاری بسیار بالای آن اشاره کرد. 

این روش برای افرادی که تعدادی از دندان های خود را از دست داده اند، کاربرد دارد. ایمپلنت ها یک میله کوچک پیچی شکل بوده که توسط بهترین دندانپزشک ایمپلنت توسط عمل جراحی داخل استخوان فک جای گذاری شده و سپس روکش و تاج دندان بر روی آن قرار می گیرد. از مزیت های این روش می توان به ماندگاری بسیار بالای آن اشاره کرد. 

ایمپلنت ها از جنس تیتانیوم بوده به طور معمول و به شکل ریشه دندان در داخل استخوان فک دندان قرار خواهد گرفت. از مزایای دیگر ایمپلنت می توان به ماندگاری و طول عمر بالای آن، بهبود قدرت جویدن و غذا خوردن و افزایش اعتماد به نفس اشاره کرد. 


ارتودنسی دندان 

از این روش برای رفع نامرتبی و فاصله بین دندان ها استفاده می شود، قبل از انجام ارتودنسی دندان باید تمام مشکلات دندانی از قبیل عفونت لثه، پوسیدگی دندان و …. برطرف شود. ارتودنسی ها دارای دو نوع متحرک و ثابت بوده که در نوع ثابت از براکت و سیم بر روی دندان ها استفاده خواهند شد؛ و در نوع متحرک می توان براکت ها را از دهان خارج کرد. 

از این روش برای رفع نامرتبی و فاصله بین دندان ها استفاده می شود، قبل از انجام ارتودنسی دندان باید تمام مشکلات دندانی از قبیل عفونت لثه، پوسیدگی دندان و …. برطرف شود. ارتودنسی ها دارای دو نوع متحرک و ثابت بوده که در نوع ثابت از براکت و سیم بر روی دندان ها استفاده خواهئ شد؛ و در نوع متحرک می توان براکت ها را از دهان خارج کرد. 

از انواع ارتودنسی می توان به ارتودنسی ثابت، متحرک و نامرئی اشاره کرد.

نحوه انجام ارتودنسی

مرحله اول

مرحله دوم

مرحله سوم

مرحله چهارم

برای مشاهده ویدیوهای بیشتر دکتر حامد بصیرزاده وارد کانال آپارات وی شوید.

مزایای دندانپزشکی زیبایی 

 • روشن تر و سفیدتر شدن دندان ها 
 • تغییر سایز و فرم و ترتیب دندان ها 
 • از بین بردن فاصله بین دندان ها 
 • ترمیم و درمان پوسیدگی دندان و همینطور شکستگی و ترک خوردگی دندان ها 
 • جایگزینی دندان های از دست رفته 
 • افزایش اعتماد به نفس 
 • اصلاح طرح لبخند 
روشن تر و سفیدتر شدن دندان ها 

تغییر سایز و فرم و ترتیب دندان ها 

از بین بردن فاصله بین دندان ها 

ترمیم و درمان پوسیدگی دندان و همینطور شکستگی و ترک خوردگی دندان ها

ویژگی های بهترین دندانپزشک زیبایی در یوسف آباد

از ویژگی های مهم دندانپزشک زیبایی در یوسف آباد می توان به تخصص و مهارت دندانپزشک و همینطور در اولویت قرار دادن سلامت و منفعت بیمار اشاره کرد. صبر و حوصله زیاد، دقت و وسواس در انجام کارها، رعایت بهداشت، وجدان کاری، از خود گذشتگی، با اخلاق بودن، دارا بودن مدرک معتبر، مسلط به درمان های دندانپزشکی استفاده از تجهیزات روز از دیگر ویژگی های بهترین دندانپزشک زیبایی می باشد. 

در ادامه به بررسی ویژگی های مهم خواهیم پرداخت. 

بهترین دندانپزشک زیبایی در یوسف آباد چه کسی می باشد؟ 

در ابتدا به تعریف جزئی از دندانپزشکی زیبایی خواهیم پرداخت، دندانپزشکی زیبایی در واقع تلفیقی از علم و هنر می باشد و حوزه فعالیت دندانپزشک زیبایی بیشتر در زمینه ترمیم درمان ها برای افزایش زیبایی ظاهر دندان ها می باشد و برای این کار یک دندانپزشک خوب باید فرم فک، لب و چهره هر فرد را بررسی کرده و بهترین پیشنهاد را برای زیباسازی لبخند و دندان های وی ارائه داده و انجام دهد. و هم چنین در هنگام انجام روش های زیباسازی از بروز بیماری هایی مرتبط با دندان و لثه جلوگیری به عمل آورد. 

دکتر حامد بصیرزاده
متخصص دندانپزشکی
-دوره دندانپزشکی عمومی از دانشگاه دولتی روسیه سفید
-دوره تخصص ارتودنسی در دانشگاه دولتی روسیه سفید
-دوره نیمه تخصصی ایمپلنت، لمینیت و کامپوزیت از دانشگاه آزاد تهران

دکتر حامد بصیرزاده-بهترین دندانپزشک زیبایی در یوسف آباد

نحوه انتخاب دندانپزشک زیبایی در یوسف آباد

با استفاده از روش های مختلفی می توان بهترین دندانپزشک زیبایی در یوسف آباد را به درستی انتخاب کرد که این روش ها را در ادامه معرفی خواهیم کرد. 

موتورهای جست و جو 

با استفاده از موتورهای جست و جو مانند گوگل می توان اطلاعات لازم را درباره ی سوابق و مدارک دندانپزشک موردنظر پیدا کرد.  

با استفاده از موتورهای جست و جو مانند گوگل می توان اطلاعات لازم را درباره ی سوابق و مدارک دندانپزشک موردنظر پیدا کرد.  
برخی از انجمن ها وجود دارد که در آن ها می توان به تبادل اطلاعات پرداخت و هم چنین سوالات خود را مطرح کرده و از تجربیات دیگران نیز استفاده کرد و با توجه به نظرات دیگر کاربران از انتخاب دندانپزشک خود مطمئن شد. 

انجمن های گفت و گو 

برخی از انجمن ها وجود دارد که در آن ها می توان به تبادل اطلاعات پرداخت و هم چنین سوالات خود را مطرح کرده و از تجربیات دیگران نیز استفاده کرد و با توجه به نظرات دیگر کاربران از انتخاب دندانپزشک خود مطمئن شد. 

شبکه های اجتماعی

یکی از روش هایی که با استفاده از آن ها می توان بهترین دندانپزشک زیبایی در یوسف آباد را انتخاب کرد، شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، تلگرام و … می باشد که می توان نمونه کارهای پزشکان را نیز در آن ها مشاهده کرده و با توجه به آن ها تصمیم گرفت. 

یکی از روش هایی که با استفاده از آن ها می توان بهترین دندانپزشک زیبایی را انتخاب کرد، شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، تلگرام و … می باشد که می توان نمونه کارهای پزشکان را نیز در آن ها مشاهده کرده و با توجه به آن ها تصمیم گرفت. 
می توان در صورتی که آشنایان و دوستان شما نزد دندانپزشک زیبایی رفته و کار زیبایی بر روی دندان های خود انجام داده اند را پیدا کرده و نظر آن ها را درباره ی دندانپزشک جویا شده و کارهای زیبایی انجام شده بر روی دندان هایشان را مشاهده کرد. 

پرس و جو و تحقیق از دوستان و آشنایان 

می توان در صورتی که آشنایان و دوستان شما نزد دندانپزشک زیبایی رفته و کار زیبایی بر روی دندان های خود انجام داده اند را پیدا کرده و نظر آن ها را درباره ی دندانپزشک جویا شده و کارهای زیبایی انجام شده بر روی دندان هایشان را مشاهده کرد. 

مراجعه حضوری به کلینیک 

برای اطمینان از انتخاب خود می توان به مطب و کلینیک دندانپزشک مورد نظر مراجعه کرده و از نزدیک با پزشک و پرسنل وی و همینطور محیط مطب و تجهیزاتش آشنا شد تا راحت تر تصمیم گرفت. 

برای اطمینان از انتخاب خود می توان به مطب و کلینیک دندانپزشک مورد نظر مراجعه کرده و از نزدیک با پزشک و پرسنل وی و همینطور محیط مطب و تجهیزاتش آشنا شد تا راحت تر تصمیم گرفت. 

مدت زمان درمان های دندانپزشکی زیبایی 

مدت زمان درمان دندانپزشکی زیبایی با توجه به نوع مشکل و روشی که انجام می شود، متفاوت می باشد، به طور مثال سفید کردن دندان ها نیاز به دو جلسه داشته و روش هایی مانند ارتودنسی نیاز به زمان بیشتری برای مشاهده نتیجه نهایی دارد. هم چنین دوران بهبودی پس از انجام روش های زیبایی در افراد مختلف متفاوت می باشد، گاهی برخی از افراد دچار درد و حساسیت بعد از دندانپزشکی خواهند شد که پس از چند روز برطرف خواهد شد. 

جهت دریافت مشاوره از دکتر حامد بصیرزاده فرم زیر را پر کنید؛ تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

نام و نام خانوادگی
شماره تماس
پیام
فرم شما با موفقیت ارسال شد.
هنگام ارسال فرم خطایی رخ داده است. لطفاً همه فیلدهای فرم را دوباره پر کنید.

هزینه دندانپزشکی زیبایی

دندانپزشکی زیبایی خدمات مختلفی را ارائه می کند بنابراین نمی توان قیمت واحدی را برای همه آن ها در نظر گرفت. هزینه دندانپزشکی زیبایی به عوامل مختلفی نظیر نوع درمان، تعداد دندان ها و طول مدت درمان متفاوت می باشد. و باید به این نکته اشاره کرد که درمان های زیبایی دندانپزشکی تحت پوشش بیمه قرار نخواهد گرفت و تمام هزینه باید توسط خود شخص پرداخت شود. برای اطلاع از هزینه ی هر کدام از روش های زیبایی دندان ها با دکتر حامد بصیرزاده تماس بگیرید و یا به مطبشان مراجعه کنید. 

دندانپزشکی زیبایی خدمات مختلفی را ارائه می کند بنابراین نمی توان قیمت واحدی را برای همه آن ها در نظر گرفت. هزینه دندانپزشکی زیبایی به عوامل مختلفی نظیر نوع درمان، تعداد دندان ها و طول مدت درمان متفاوت می باشد. و باید به این نکته اشاره کرد که درمان های زیبایی دندانپزشکی تحت پوشش بیمه قرار نخواهد گرفت و تمام هزینه باید توسط خود شخص پرداخت شود. برای اطلاع از هزینه ی هر کدام از روش های زیبایی دندان ها با دکتر حامد بصیرزاده تماس بگیرید و یا به مطبشان مراجعه کنید. 

سوالات متداول 

سخن پایانی 

از عوامل مهم در کیفیت، ماندگاری و زیبایی بیشتر دندان ها می توان به انتخاب بهترین دندانپزشک زیبایی در یوسف آباد اشاره کرد. تجربه و مهارت دندانپزشک در موفقیت آمیز بودن روش های زیبایی بسیار موثر می باشد، بنابراین افراد باید برای انجام خدمات زیبایی دندان به بهترین دندانپزشک زیبایی در تهران مراجعه کنند. 

دکتر حامد بصیرزاده با تکیه بر دانش روز دنیا و استفاده از تجهیزات مدرن و نوین آماده ی ارائه ی خدمات در همه زمینه ها اعم از زیبایی و درمانی برای شما عزیزان می باشند. 

عکس دکتر

دکتر حامد بصیرزاده

دکتر حامد بصیرزاده ( متخصص دندانپزشکی) هستم. حدود 10 سال مشغول به فعالیت در حوزه دندانپزشکی هستم، که از این 10 سال حدود 3 سال سابقه فعالیت در کشور روسیه سفید را دارم. از سال 1395 نیز مشغول به فعالیت در زمینه درمانی و زیبایی دندانپزشکی هستم. ما در کلینیک خود با تکیه بر دانش روز دنیا و استفاده از تجهیزات مدرن و نوین آماده ی ارائه ی خدمات در همه زمینه ها اعم از زیبایی و درمانی می باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 پاسخ

  1. سلام خیر در صورتی که مراقبت های بعد از کامپوزیت را به درستی رعایت کنید رنگش عوض نمیشه

  1. سلام با شماره های داخل سایت تماس بگیرید و یا کد دستوری #88100*5566* را شماره گیری بفرمایید.